Yükleniyor...

Sosyal Medya Yönetimi

Web Yazılım, E-Ticaret, Mobil Uygulama, Uzaktan Eğitim, Webinar, Sosyal Medya Yönetimi, Muhasebe Programı, Digital Reklam ve daha birçok hizmetle Pedante Bilişim | Pedantekno sizlerle....

Anasayfa Neler Yapıyoruz? Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya artık günümüzde dünyanın en büyük AVM’sidir. İnsanlar günlük zamanının büyük bir bölümünü soysal medyada geçirmektedir. Bu yüzdende firmaların bu mecralarda ön plana çıkması önemlidir. Firmaların iletişim aracı olarak profesyonel bir şekilde sosyal medya uygulamalarında bulunmasını ve potansiyel müşterileri ile buluşmasını sağlamaktayız.

Instagram Yönetimi : En fazla sonuç alınan sosyal medya uygulamalarından Instagram’da Profesyonel Yönetim sağlamaktayız. Öncelikle 30 günlük plan çıkartmaktayız ve bu plan doğrultusunda günlük olarak Pedante Social ekibinden grafikerlerimiz firmanız için gönderiler hazırlamaktadır. Sonrasında düzenli olarak içerik paylaşımları yapmaktayız. Ayrıca Instagram kitlenizi arttırıp, müşterilerinizin en hızlı şekilde sizlere ulaşmasını sağlamaktayız.

You Tube Yönetimi : İnsanların en çok içerik tükettiği uygulamaların başında You Tube gelmektedir. Pedante Social ekibimizden video editörlerimiz sizler için videolar urgulayıp, firmanızın you tube da daha çok kitleye ulaşmanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda farklı içerikler Profesyonel Kameramanlar tarafından çekilip, video reklamlarınızı You Tube’da yayınlamaktayız.

Facebook Yönetimi : Belli bir yaş kitlesinin sıklıkla kullandığı Facebook’ta, milyonlarca kullanıcı bulunmaktadır. Bu kullanıcılara gönderi paylaşımları ile Pedante Social ekibimiz profesyonel şekilde ulaşmaktadır.

Twitter Yönetimi : Twitter’da bir çok firma müşteri ile direk iletişime geçmektedir. Bu sayede müşterilerin istekleri direk alınabilimektedir. Pedante Social ekibimizde potansiyel müşteri bulma ve müşterilerinizin isteklerinizi cevaplama hizmetleriyle Twitter’ı kullanmaktadır.

Linkedin Yönetimi : Kurumsal Firmaların mutlaka bulunması gereken sosyal medya uygulamalarından biride Linkedin’dir. Pedante Social ekibimiz diğer sosyal medya paylaşımlarıyla paralel linkedin’de de paylaşımlar yapmaktadır. Profesyonel Linkedin Yönetimi hizmeti vermektedir.